Юрген КЛОПП: «Харві Елліот був чудовим, особливо його швидкий гол»

Наставник «Ліверпуля» прокоментував перемогу над «Вулверхемптоном»

Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Вулверхемптоном» (1:0) у матчі-переграванні 1/32 фіналу Кубка Англії:

«Здається, що давно у нас не було такого відчуття перемоги та гарної гри. Наприкінці нам доводилося завзято боротися, але ми тривалий час контролювали гру. Це чудово, і ми хотіли б побачити реакцію.

Харві Елліот був добрий, особливо його швидкий гол. Він пробив, і гол вийшов винятково гарним. Ми провели реально добрий перший тайм, у нас були добрі періоди у другому. Наприкінці матчу вдалося заблокувати удари суперника. Це кубкова гра, чудово.

Це хороша гра, судячи з пристрасті, яку ми показали. Моя робота - допомогти хлопцям, знайти розстановку, в якій вони почуваються добре із самого старту. Стефан Байчетич і весь півзахист грали дуже компактно, тому «вовкам» було важко знайти передачами таких ключових гравців, як Жоау Моутінью. Гра мені дуже сподобалася».