Впевнено обіграла американку. Костюк стартувала з перемоги на Aus Open 2023

Українка у двох сетах впоралася з Амандою Анісімовою

Українська тенісистка Марта Костюк (WTA 57) у 1/64 фіналу Australian Open 2023 обіграла Аманду Анісімову (США, WTA 29) у двох сетах за 1 годину та 18 хвилин.

Australian Open 2023. 1/64 фіналу

Марта Костюк (Україна) - Аманда Анісімова (США) - 6:3, 6:4

Марта чудово провела перший сет. Українка жодного разу не віддала свою подачу і допустила суперницю до брейк-пойнту лише у дев'ятому геймі, коли подавала на партію.

Другий сет для Костюк також розпочався досить успішно. Вона відразу зробила брейк, але в наступному геймі віддала свою подачу і потім програла і гейм на прийомі. Ключовим моментом став четвертий гейм другого сету. Тоді на подачі Марти Аманда мала три брейк-пойнти і могла зробити рахунок 3:1 на свою користь. Але Марта змогла забрати подачу та перервати подачу суперниці у наступному геймі.

У восьмому геймі Костюк віддала свою подачу, але потім знову зробила брейк та спокійно подала на матч.

У 1/32 фіналу турніру Костюк зустрінеться з Олівією Гадекі (Австралія, WTA 200).