Родріго Де ПАУЛЬ: «Ми заслуговували на перемогу в основний час»

Хавбек збірної Аргентини – про перемогу над Францією

Півзахисник збірної Аргентини Родріго Де Пауль прокоментував перемогу над національною командою Франції (3:3, пен. 4:2) у фіналі чемпіонату світу 2022 року.

«Ми народилися, аби страждати. Ми будемо страждати все життя, але я ніколи не забуду цей день. Я думаю, ми справедливі переможці. Щоб стати чемпіонами, потрібно обіграти попередніх чемпіонів - ми це зробили. Це радість, яку я не можу пояснити.

Пишаюся тим, що народився в Аргентині. Сьогодні ми на вершині світу. Безперечно, це був найнеймовірніший фінал в історії. Ми заслуговували перемогти в основний час. Французи не били по наших воротах. Але ця гра безліч разів довела, що у нас вражаючий характер.

Неймовірно, але гра проти Саудівської Аравії стала нам у нагоді. Та поразка опустила нас на землю, і ми стали найкращими на чемпіонаті світу. Ми у вічності. Ми будемо належати до групи обраних, що підіймала Кубок світу», - сказав Де Пауль.

Денис Шаховець Джерело
По темі:

Бокс | 17 травня 2024, 10:15 24

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років