Колліна пояснив аномальну кількість компенсованого часу на ЧС-2022

Легендарний суддя – про незвичні рішення арбітрів

Чемпіонат світу 2022 року в Катарі тільки стартував, проте вболівальники вже звернули увагу на незвичайну велику кількість компенсованих хвилин у матчах. Особливо відзначився у цьому плані матч Англія - Іран (6:2), у якому арбітр сумарно компенсував 24 хвилини.

Голова суддівського комітету ФІФА П'єрлуїджі Колліна пояснив причини такого явища:

«Ми просили всіх не дивуватися, якщо вони побачать, як четвертий суддя піднімає табло з великим числом, чи то шість, сім чи вісім хвилин. Якщо ви хочете більше саме ігрового часу, то маєте бути готові до таких додаткових хвилин.

Уявіть собі матч із трьома забитими голами. Святкування зазвичай триває одну-півтори хвилини, тому при трьох забитих м'ячах ви втрачаєте п'ять-шість хвилин. Що ми хочемо зробити, це точно розрахувати доданий час наприкінці кожного тайму».

Олег Дідух Джерело: Football Italia