Осасуна – Барселона 1:2. Вилучення Піке і Левандовськи. Відео голів і огляд

Дивіться відеоогляд матчу 14-го туру чемпіонату Іспанії

8 листопада стартував 14-й тур чемпіонату Іспанії. У вечірньому матчі «Барселона» на виїзді в Памплоні переграла «Осасуну» (2:1).

На 6-й хвилині Давид Гарсія відкрив рахунок для господарів. У середині першого тайму Роберт Левандовськи був вилучений з поля за дві жовті картки. Крім того, вилучення заробив Жерар Піке, який навіть не виходив на поле. Після перерви Педрі зрівняв рахунок, а Рафінья забив переможний гол на 85-й хвилині.

«Барселона» набрала 37 очок і зміцнила лідерство, випереджаючи «Реал» на 5 очок (хоча у мадридців гра в запасі). «Осасуна» із 23 очками входить до топ-6, зони єврокубків.

Ла Ліга. 14-й тур, 8 листопада

Осасуна - Барселона - 1:2

Голи: Давид Гарсія, 6 - Педрі, 48, Рафінья, 85.

Футбол | 03 травня 2024, 00:06 5

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі