З великими труднощами. ПСЖ здобув перемогу над Лор'яном

Без Ліонеля Мессі парижани ледве виграли

У неділю, 6 листопада, у матчі 14-го туру французької Ліги 1 паризький «ПСЖ» здійснив візит до «Лор'яна». Зустріч завершилася перемогою гостей із французької столиці, які забили вирішальний гол на 81-й хвилині.

У матчі «ПСЖ» не зміг допомогти нападник Ліонель Мессі, якому рішенням лікарів було надано відпочинок. Без аргентинця підопічні Крістофа Галтьє були близькі до невиграшу.

На 9-й хвилині Неймар вивів «ПСЖ» вперед, а у дебюті другого тайму гравці «Лор'яна» відігралися - 1:1. Гра йшла до підсумкової нічиєї, незважаючи на неабияку перевагу парижан. Але на 81-й хвилині з передачі Неймара автором переможного для «ПСЖ» голу став Данилу. 2:1.

«ПСЖ» у таблиці Ліги 1 займає 1 місце із 38 очками. Другим іде «Ланс», який має 33 пункти. «Лор'ян» на 4 позиції з 27 очками.