Фактори, які потрібно враховувати, готуючи ставку на фоли у футболі
Підготовка та аналітика ігор перед тим, як ставити на фоли у футболі
- 12 серпня 2022, 14:08
- |
- 30 серпня 2022, 14:15
- 68
- 0
У футбольному світі є десятки видів тем для ставок. Серед них, звичайно ж, і парі, що стосуються фолів. Експерти наполягають, що, як і будь-який інший грошовий крок, потрібно добре готуватись, проводячи глибоку аналітику. Досвідчені гравці назвали ті фактори, які потрібно обов'язково врахувати, розбираючи майбутній футбольний матч у розрізі порушень правил у ньому:
- Клас команд. Як правило, якщо суперники рівні під силу, то гра проходить відносно коректно і приносить стандартну кількість порушень. Але якщо зустрічається пара з фаворита та аутсайдера, то другий у левовій частині матчів використовуватиме фоли частіше. Він грає в обороні, і нерідко класу захисників не вистачає, щоб "чисто" зупиняти прориви у виконанні технічних виконавців супротивника;
- Стиль гри. Досить легко будь-хто, хто розуміється на футболі, назве ті команди, що грають від захисту і не гидують бити по ногах нападників суперників. Є такі клуби, той самий "Бернлі" в АПЛ або "Вальядолід" у Прімері. Вистачає і збірних, наприклад, навіть за американськими рамками грубіянами вважаються уругвайці. Інші колективи воліють, за потребою, робити дрібні, так звані "тактичні" фоли, втрачаючи м'яч, і по можливості, уникаючи "жовтих". Так цілком можуть грати ті самі "Манчестер Сіті" з "Ювентусом".
- Суддя. Не секрет, що при тому, що правила єдині, стиль роботи рефері суттєво відрізняються. У тому числі й країнами, наприклад, у Британії традиційно дають боротися більше, часто навіть не зупиняючи гру. А от у Росії чи Іспанії арбітри досить суворі, і часто отримують критику з боку журналістів через те, що ламають постійними зупинками темп матчів. Також у кожного судді є свої переваги, особисті, хтось заробляє прізвисько "Доктор Безжалісність", інші вважаються ліберальними суддями. Завжди враховувати статистику того, хто обслуговуватиме матч, важливіше навіть, ніж команд - як часто він у середньому фіксує порушення, наскільки охоче роздає "жовті" та "червоні";
- Принциповість та мотивація. Достатньо згадати "Ель Класіко" в Іспанії, особливо часів роботи Моурінью в Мадриді, коли рідко обходилося без вилучень. Або, наприклад, поєдинки "Шахтаря" та "Динамо" в Україні, ЦСКА та "Спартака" в Росії. Нерідко багато фолять у іграх, де вирішуються важливі турнірні завдання. Наприклад, у матчах плей-офф.
- Інше. Тут і погодні умови (у дощ менше рухів і немає сенсу фолити), показники минулих матчів сезону та в крайніх очних іграх. У лайві ще потрібно врахувати, що 2-й тайм, як правило, приносить більше порушень - гравці втомлюються і не встигають відбирати чисто.