Маліновський забив чемпіону. Аталанта вдома відібрала очки в Мілана

Український хавбек відзначився першим голом для себе в сезоні

Обидві команди в попередньому турі здобули перемоги в чемпіонаті і тепер хотіли розвинути успіх. Українцям було цікаво спостерігати за матчем в контексті виступів за «Аталанту» Руслана Маліновського, кожна гра якого за «богиню» може стати останньою.

Руслан ще не набрав оптимальної для себе форми, але зумів забити - після кількох неточних ударів він таки пристріляв свою гармату і відкрив рахунок в першому таймі.

«Мілан» в другому таймі додав, створив кілька небезпечних моментів і зумів зрівняти рахунок зусиллями Беннасера. Забрати три очки були не проти ні господарі, ні гості, але цього зробити не зумів ніхто.

1:1 - закономірний рахунок. Набирання форми і награвання складів продовжується для обох команд.