European Masters: у фіналі зіграють Вілсон та Хокінс

У Німеччині зіграно півфінали

У німецькому Фюрті наближається до завершення European Masters. Напередодні було зіграно півфінальні матчі.

Першим фіналістом став Кайрен Вілсон, який у захоплюючому поєдинку обіграв Алі Картера. Гравці обмінювалися фреймами, а за рахунку 2:2 Кайрен виграв дві партії поспіль. Однак дві півсотенні серії дозволили Картеру зрівняти рахунок, а потім він виграв ще один фрейм і опинився за крок від перемоги - 5:4. Проте у двох наступних партіях Вілсон дозволив супернику набрати лише одне очко - 6:5. Зазначимо, що Кайрен оформив 5 півсотенних серій, в активі Алі - 2 півсотенні брейки та сенчурі. Для 30-річного англійця фінал стане 12 у кар'єрі, поки на його рахунку 4 перемоги у рейтингових турнірах, остання з них відбулася у жовтні 2020 - тоді Вілсон виграв Лігу чемпіонів.

Кайрен посперечається за титул та призові у розмірі 80 тис. фунтів із Баррі Хокінсом. Що цікаво - обидва зустрічалися тут, у Фюрті, у фіналі нерейтингового Paul Hunter Classic у 2019. Тоді сильнішим був Хокінс - 4:3. До речі, Баррі не вигравав рейтингові турніри з 2017, а минулого сезону програв два фінали. Але поки що він впевнено прямує до мети: після перемоги над Джаддом Трампом він фактично не дав шансу Марку Вільямсу. Хокінс виграв два стартові фрейми, але валлієць зрівняв рахунок - 2:2. Однак потім біля столу панував Баррі. Він оформив три півсотенні серії (всього в матчі - чотири) та сенчурі, у трьох останніх партіях не дозволивши супернику набрати жодного очка - 6:2.