Збірна України U-18 завоювала срібло на чемпіонаті Європи у дивізіоні B

У фінальному поєдинку «синьо-жовті» поступилися Австрії

Юніорська збірна України з гандболу завершила виступи на Євро-2022 у дивізіоні В, що проходив у румунській Крайові, завоювавши срібні медалі.

У фіналі наша команда поступилася Австрії (23:30), хоча початок гри був за синьо-жовтими. Збірна України повела в рахунку (5:2, 6:4, 8:5). Підопічні Вадима Бражника перемогли австрійців на груповій стадії 29:26, однак зробити це знову не вдалось. Однією з причин стала втрата основного розігруючого команди. Вже на початку матчу травми зазнав Андрій Касай, який підходів до фіналу у статусі головного снайпера збірної (23 голи у 4-х матчах). Збірна Австрії перехопила контроль над матчем, виграла перший тайм 15:12 та утримала перевагу після перерви.

Найкращим гравцем збірної України у фінальній зустрічі було визнано лівого крайнього Олександра Сірика, на рахунку якого 11 голів з 12 кидків.