Чорноморець переміг Балкани в спарингу

«Моряки» взяли гору у контрольному матчі з традиційним суперником

Серед тих, з ким одеський «Чорноморець» проводить спаринги у період літнього міжсезоння та зимового антракту у чемпіонаті, є представник другої ліги (група «Б») - зорянські «Балкани». Сільська команда з Одеської області протистояла сьогодні «морякам» в обласному центрі у грі, яка складалася із чотирьох таймів по 24 хвилини кожен.

У поєдинку, який судив арбітр Олександр Дердо, перемога була на боці старших за рангом - 3:1. У складі команди Романа Григорчука відзначилися ветерани, які неодноразово поверталися до її лав після далеких вояжів - Іван Бобко, Сергій Политило, а ще один м'яч забив гравець, що перебуває на оглядинах. У «Балкан» єдиний гол на рахунку Микити Титаєвського, вихованця одеського футболу.

Денис Шаховець Джерело: UA-Football