Успіх юнаків. Україна завершила ЄЮОФ на 7-му місці у медальному заліку

Україна здобула 18 медалей (6–6–6) на змаганнях у Банській Бистриці

У місті Банська Бистриця (Словаччина) завершився ХVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ-2022).

30 липня, в останній змагальний день, українці вибороли 3 медалі (2 срібні та 1 бронзову).

В останній день медаль принесла Анна Лащевська. Срібним став виступ 14-річної гімнастки у фіналі вправ на колоді, де вона отримала оцінку 13,000.

Український гімнаст Радомир Стельмах завоював свою п'яту медаль на ЄЮОФ-2022 - бронзу у вправах на брусах.

Українські дзюдоїсти посіли друге місце у командних змаганнях і, таким чином, підвели срібну межу під виступами збірної у Банській Бистриці.

У змаганнях брали участь 3600 атлетів із 48 країн Європи. Україну на змаганнях представляли 46 спортсменів, які виступали у 6 із 10 видів спорту.

За підсумками всіх змагань у сино-жовтих в активі 18 медалей (6 золотих, 6 срібних, 6 бронзових), і це підсумкове 7-ме місце в медальному заліку ЄЮОФ.