150 матчів Модрича. Хорватія та Франція зіграли у бойову нічию в Лізі націй

Адрієн Рабйо відкрив рахунок, а потім Андрей Крамарич відповів голом з пенальті

6 червня відбувся центральний поєдинок групи A1 у другому турі Ліги націй.

Збірна Хорватії у Спліті на стадіоні «Полюд» приймала команду Франції. Це був рімейк фіналу чемпіонату світу 2018 року, коли виграли французи (4:2).

На початку другого тайму Адрієн Рабйо відкрив рахунок для французів, пробивши повз голкіпера після точної передачі на хід від Бен Йеддера.

На 83-й хвилині Андрей Крамарич відповів голом із пенальті. При цьому VAR розглядав епізод, у якому було порушення, та офсайду не виявив.

Цікаво, що капітан Лука Модрич провів 150 матч за збірну Хорватії, на честь чого на трибунах розгорнули величезний банер.

У підсумку зафіксовано нічию (1:1), і обидві команди набрали по одному очку після двох матчів.

Інший матч групи між Австрією та Данією (у яких по 3 очки після першого туру) розпочався із запізненням на 1,5 години через проблеми з електрикою на стадіоні.