Родріго і Бензема створили диво! Реал обіграв Ман Сіті та вийшов у фінал ЛЧ

Олександр Зінченко вийшов на заміну, але його команда не втримала перевагу

4 травня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Реал» та «Манчестер Сіті». Тиждень тому перша гра в Манчестері завершилася з рахунком 4:3 на користь англійського клубу.

Другий поєдинок виявився не менш захоплюючим. Рахунок у матчі для гостей відкрив Ріяд Марез на 73-й хвилині. Українець Олександр Зінченко вийшов на заміну хвилиною раніше та розігнав гольову атаку «Ман Сіті».

Здавалося, що для «Реала» все закінчено, але «галактікос» в черговий раз зробили великий камбек!

Наприкінці другого тайму Родріго вистрілив дуплетом і перевів гру в овертайм (2:1). У додатковий час Карім Бензема із пенальті забив переможний гол (3:1).

Мадридський «Реал» у 17-й раз вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Український голкіпер Андрій Лунін стабільно перебуває в резерві у Тібо Куртуа, але зможе стати частиною великої історії.

У вирішальному матчі команда Карло Анчелотті зіграє проти «Ліверпуля», гра відбудеться 28 травня в Парижі. За складом це буде повтор фіналу ЛЧ, зіграного у 2018 році, коли у Києві перемогла мадридська команда (3:1).