ЧС зі снукеру. Відомі усі пари 1/8 фіналу

У «Крусиблі» завершилися поєдинки першого раунду

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні стали відомі усі учасники 1/8 фіналу.

Ноппон Саєнгхам зробив собі чудовий подарунок. У вівторок у Таїланді у нього народилася донька, у середу він розпочав поєдинок першого раунду проти Люки Бреселя, а у четвер оформив другий у кар'єрі вихід до 1/8 Чемпіонату світу. Ноппон стартував із двох виграних фреймів, потім суперники обмінялися партіями - 3:1 до першої перерви. У другій півсесії таїландець взяв ще три фрейми, оформивши при цьому два сенчурі - 6:1 проти №16 світового рейтингу! Втім, Бресель не здавався і зберіг надію на перелом у ході матчу - на велику перерву суперники пішли за рахунку 6:3 на користь Саєнгхама.

Але й друга сесія розпочалася зі спурту Ноппона - він швидко довів справу до 9:3. Бельгієць у 13-й партії нарешті зробив свою першу в матчі півсотенну серію, потім оформив і сотений брейк, але цим лише підсолодив пігулку: 10:5 на користь Саєнгхама. Тепер він має битися з Джоном Хіггінсом. Так, суперник серйозний, проте три з чотирьох останніх зустрічей виграв саме таїландець.

Останнім, шістнадцятим учасником другого раунду став Джадд Трамп. Хоча він і не дуже вразив у матчі з Хосейном Вафаеєм. Почав начебто непогано - взяв три стартові фрейми, записавши на свій рахунок сенчурі. Але дозволив іранцю зрівняти рахунок - 3:3. Потім знову виграв три партії поспіль і на велику перерву пішов лідером - 6:3. У другій сесії обидва суперники припускалися помилок, але Хоссейн робив більше промахів. За рахунку 3:8 він, щоправда, зумів оформити свою єдину сотенну серію на цьому чемпіонаті - ось, власне, і все. А Трамп у 1/8 фіналу зіграє з Ентоні МакГіллом.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі - Джеймі Джонс - 10:7
Янь Бінтао - Кріс Вейклін - 10:6
Баррі Хокінс - Джексон Пейдж - 7:10
Марк Вільямс - Майкл Вайт - 10:3
Кайрен Вілсон - Дін Цзюньхуей - 10:8
Стюарт Бінем - Лю Хаотянь - 10:5
Ентоні МакГілл - Ліам Хайфілд - 10:7