ЧС зі снукеру. Вілсон вийшов у другий раунд

У «Крусиблі» продовжуються матчі 1/16 фіналу

В англійському Шеффілді проходить Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначився ще один учасник 1/8 фіналу.

Фахівці назвали поєдинок Кайрен Вілсон - Дін Цзюньхуей найкращим на даний момент матчем цьогорічного турніру. Гравці провели 18 партій, оформили 5 сенчурі та 12 півсотенних брейків. До того ж, була неслабка інтрига!

Дін взяв із місця в кар'єр і досить швидко відірвався у рахунку - 3:0. Вілсон відповів сотнею перед перервою, а після відновлення гри зрівняв рахунок - 3:3. Наступні дві партії залишилися за китайцем, але Кайрен зумів взяти дев'ятий фрейм, і перша сесія завершилася з мінімальною перевагою Діна - 5:4.

У другій частині матчу Вілсон був у ролі наздоганяючого, однак за рахунку 7:7 зумів набрати 126 очок за підхід і вперше в поєдинку вийшов уперед. Суперник відповів своїм сотенним брейком, але дві серії «60+» дозволили англійцеві виграти дві наступні партії, а разом із ними і матч - 10:8.

Кайрен виходив у чвертьфінали Чемпіонатів світу регулярно, починаючи з 2016. Цього разу, щоб продовжити дану традицію, йому доведеться обігравати №12 світового рейтингу Стюарта Бінема у 1/8 фіналу.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі - Джеймі Джонс - 10:7
Янь Бінтао - Кріс Вейклін - 10:6
Баррі Хокінс - Джексон Пейдж - 7:10
Марк Вільямс - Майкл Вайт - 10:3
Кайрен Вілсон - Дін Цзюньхуей - 10:8
Стюарт Бінем - Лю Хаотянь - 10:5
Ентоні МакГілл - Ліам Хайфілд - 10:7