ЧС зі снукеру. Бінтао пробився до 1/8 фіналу

У «Крусиблі» проходять поєдинки першого раунду

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначився ще один учасник 1/8 фіналу.

Янь Бінтао втретє поспіль успішно подолав перший раунд Чемпіонату світу. Він у 1/16 обіграв Кріса Вейкліна. Перша сесія пройшла в рівній боротьбі - суперники довели рахунок до 4:4, але в дев'ятій партії китайцеві вдалося набрати рівно 100 очок за підхід, і на велику перерву він пішов як лідер - 5:4. Друга частина поєдинку розпочалася із серії Кріса у 77 очок - 5:5. А потім ініціатива повністю перейшла до Яня. Він виграв 4 фрейми поспіль, відбувся обмін партіями, який зафіксував підсумковий рахунок - 10:6 на користь Бінтао.

Зазначимо, що суперники виявили пристойну серійність. У 16 партіях вони на двох оформили 16 великих серій! На рахунку Яня - 9 півсотенних брейків та 2 сенчурі, у Кріса - 4 півсотенні та 1 сотенна серії. Суперником Бінтао у 1/8 фіналу стане Марк Селбі - серйозна перешкода на шляху до першого у кар'єрі Яня чвертьфіналу у «Крусиблі». Однак на користь китайця каже те, що він виграв три останні матчі у Селбі, тож боротьба очікується неабияка!

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі - Джеймі Джонс - 10:7
Янь Бінтао - Кріс Вейклін - 10:6
Баррі Хокінс - Джексон Пейдж - 7:10
Марк Вільямс - Майкл Вайт - 10:3