Закса та Трентіно зіграють у фіналі чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів

Польський та італійський клуби у півфіналах виявилися сильнішими за своїх співвітчизників

У четвер відбулися повторні півфінальні матчі Ліги чемпіонів з волейболу серед чоловіків. Нагадаємо, що в перших іграх «Закса» та «Трентіно» обіграли відповідно «Ястржебський Вегель» та «Перуджу».

В польському протистоянні «Закса» тепер вже вдома завдала поразки суперникам з рахунком 3:2 і першою вийшла у фінал. Господарі майданчика впевнено розпочали цю зустріч, вигравши дві партії. Але гості зовсім не збиралися здаватися і зуміли відіграти два сети. І все ж таки на тай-брейку «Закса» остаточно схилила чашу терезів на свій бік - 15:11.

У суперечці італійських команд в матчі-відповіді також було зафіксовано рахунок 3:2. Щоправда, цього разу виграла «Перуджа». Довелося суперникам з'ясовувати стосунки ще й у «золотому» сеті. Тут «Трентіно» повів 8:2, потім мав два матчболи 14:12, але втратив перевагу - 14:14. Далі боротьба йшла на більше-менше і завершилася вона на користь господарів майданчика - 17:15. На жаль, українець Олег Плотницький у складі гостей лише кілька разів виходив на заміну та очок своїй команди не приніс.

Ліга чемпіонів. Сезон 2021-2022 років. Чоловіки
Півфінали. Повторні матчі
«Закса» (Польща) - «Ястржебський Вегель» (Польща)

3:2 (25:15, 25:21, 24:26, 21:25, 15:11)
Перший матч - 3:0

«Трентіно» (Італія) - «Перуджа» (Італія)
2:3 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 13:15)
Перший матч - 3:2
«Золотий» сет - 17:15

Таким чином, у фіналі чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів цього сезону зіграють польська «Закса» та італійський «Трентіно».