Отепя-2022. Сестри Городні не потрапили до топ-80 у дебютній гонці

Перспективні українки провели першу гонку на Кубку світу

В естонському Отепя відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Україну представили сестри Олена та Юлія Городні, для яких ця гонка стала дебютною на Кубку світу. Зазначимо, що Юлії зараз 20 повних років, а Олені - 17.

Юлія з двома промахами посіла 82 місце, а Олена не закрила чотири мішені та показала 85 результат. Усього фінішували 85 спортсменок.

Виграла гонку з колом штрафу в пасиві француженка Жюлья Сімон, друге місце посіла німкеня Ванесса Фогт, а замкнула трійку призерок Каролін-Оффігстад ​​Кноттен з Норвегії. При цьому Фогт уперше піднялася на п'єдестал пошани Кубка світу.

Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!