СК Сокіл впевнено обіграв Білий Барс на виїзді

Черговий матч Суперліги з хокею пройшов 14 лютого

14 лютого, в рамках 21 туру хокейної Суперліги «Білий Барс» зіграв із «Соколом».

У першому періоді ефектно стартували господарі - Андрій Удовіченко вивів команду вперед, обігравши Артура Оганджаняна. Команди по черзі створювали моменти біля воріт один одного. «Сокіл» насідав, намагаючись зрівняти рахунок, але на перерву «Білий Барс» пішов мінімально лідируючи в матчі.

У другому періоді Олександр Панков зрівняв рахунок, а менш ніж за хвилину київська команда вийшла вперед - Тигран Манукян подвоїв перевагу «Сокола». Кияни не зменшували обертів і закинули втретє гол на рахунку Сергія Дорофєєва.

У завершальній двадцятихвилинці господарям не вдавалося обіграти Артура Оганджаняна, а гості у свою чергу закріпили своє лідерство шайбою Антона Богацького. Матч завершився з рахунком 1:4.

Суперліга. 14 лютого

«Білий Барс» - СК «Сокіл» - 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)

Шайби: 1:0 Удовіченко (Семенов), 04:55, 1:1 Панков (Бєляков), 21:23; 1:2 Манукян (Олійник, Дорофєєв), 21:49; 1:3 Дорофєєв (Олійник), 35:55; 1:4 Богацький (Іванов, Олійник), 44:08.

Білий Барс: Квасенко (Полгородник); Кулешов - Грицюк, Алексюк (А) - Селін, Зінченко - Шистеров, Собко; Осипов - Куцевич (К) - Ніконоров, Удовіченко - Семенов - Попережай, Місюк - Брага - Маландін, Курах.

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Аміров - Шуленін, Фроленко - Петрухно, Дорофєєв (А); Шахворостов - Іванов - Костіцин (А), Мельников - Бєляков - Панков, Манукян - Богацький - Олійник, Собченко - Хірса - Швецов.

Микола Степанюк Джерело: Хокейна Суперліга