Олімпіада-2022. Підручний та Прима потрапили до топ-15 у спринті

Брати Бьо вдвох забігли на п'єдестал пошани

У суботу, 12 лютого, на біатлонному стадіоні в китайському Чжанцзякоу в рамках Олімпійських ігор 2022 відбувся чоловічий спринт.

Одразу двом українцям вдалося забігти до топ-15. Дмитро Підручний та Артем Прима не закрили по одній мішені на стрільбі стоячи і зайняли відповідно 13 та 15 місця.

Дудченко і Цимбал не впоралися з першим вогневим рубежем: Антон заробив два кола штрафу і зрештою замкнув топ-60, забравши останню путівку до персьюту, а Богдан настріляв 450 зайвих метрів дистанції і завершив виступ в особистих гонках Олімпіади.

Брати Бьо вдвох забігли на олімпійський п'єдестал пошани. Обидва не закрили по одній мішені на стійці, однак Йоганнесу це не завадило впевнено взяти золото, а Тарей насилу виграв боротьбу за бронзу у Максима Цвєткова з Олімпійського комітету Росії. Срібним призером з одним промахом став француз Кантен Фійон Має.