Дубль Бєлякова. СК Сокіл обіграв Альтаїр, у Донбасу 7-ма перемога поспіль

8 лютого відбулися два матчі 20-го туру хокейної Суперліги

8 лютого в рамках 20-го туру хокейної Суперліги «Альтаїр» програв СК «Сокіл» (1:4).

У першому періоді "Сокіл" на першій хвилині показав свій бойовий настрій - Сергій Костіцин вивів команду вперед. «Альтаїр» не віддавав ініціативу і створював моменти у відповідь біля воріт Данила Яковлєва. «Сокіл» не зменшував обертів і Олександр Панков направив шайбу у ворота Богдана Дяченка, подвоївши перевагу своєї команди.

У другому періоді команди по черзі атакували одна одну. "Альтаїр" намагався скоротити відрив, але "Сокіл" не зменшував темп і відповів голом - Іван Біляков направив шайбу у ворота. Молоді дружківківці відповіли атакою - Микита Сидоренко сам пройшов через суперників та зняв павутиння з ворота Данила Яковлєва.

У завершальній двадцятихвилинці командам не вдалося змінити рахунок, але «Сокіл» забив гол - дубль оформив Іван Бєляков. Матч завершився з рахунком 1:4.

Суперліга. 8 лютого

«Альтаїр» - СК «Сокіл» - 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Костіцин (Шахворостов, Іванов), 00:44; 0:2 Панков (Олійник, Манукян), 06:00; 0:3 Бєляков, 32:55; 1:3 Сидоренко, 37:33; 1:4 Бєляков (Фроленко, Мельников), 54:28

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Ігнатенко - Реснянський, Раскін - Бортников, Папуна - Мельник, Терьошин; Коренчук (А) - Буценко (К) - Кочетков, Трандафілов (А) - Крикля - Сидоренко, Луговий - Дубський - Кобиков, Яйлов - Олійник.

СК Сокіл: Яковлєв (Теплицький); Аміров - Шуленін, Дорофєєв (А) - Моксунен, Фроленко - Петрухно (К), Воронін; Іванов - Шахворостов - Костіцин (А), Мельников - Бєляков - Богацький, Манукян - Олійник - Панков, Собченко - Швецов.

У Краматорську «Донбас» переміг «Білий Барс» (8:0), здобувши 7-му перемогу поспіль.

Зі стартових хвилин першого періоду «Донбас» показав бажання реалізовувати кожен гольовий момент і зміг закинути відразу 5 шайб за стартові 20 хвилин матчу. Дублем відзначився Олег Шишлянніков, ще по голу на свій рахунок записали Андрій Бірбков, Олександр Пересунько та Кирило Спиценко, який закинув дебютну шайбу у хокейній Суперлізі України.

У другій двадцятихвилинці команди хоч і не зменшили активність своїх атак, але сам період був менш результативним. Після екватора матчу Олександр Пересунько оформив дубль, встановивши на табло рахунок 6:0.

На старті третього періоду Андрій Сигарьов збільшив рахунок до 7:0 на користь донеччан, а через 5 хвилин Олег Шишлянников оформив хет-трик і поставив гольову крапку у цьому поєдинку.

«Донбас» - «Білий Барс» - 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Шишлянніков (Садовіков, Бірюков), 03:43; 2:0 Бірюков (Садовіков, Спиценко), 09:34; 3:0 Спиценко (Калейніковас), 15:14; 4:0 Шишлянніков (Бірюков, Соколовський), 16:29; 5:0 Пересунько (Сигарьов), 17:47; 6:0 Пересунько (Сигарьов, Спіценко), 34:45; 7:0 Сигарьов, 46:04; 8:0 Шишлянніков (Бірюков), 51:52;

Донбас: Петров (Макаров); Андрійків - Спиценко, Пангелов-Юлдашев (А) - Соколовський, Кобелєв - Жульдиков; Сигарьов - Спруктс - Пересунько, Морозов - Туркін (А) - Калейниковас, Садовіков - Бірюков - Шишлянніков, Даниленко - Захаров (К) - Розумов.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко - з 20:00); Куцевич (К) - Грицюк, Алексюк (А) - Лєсников, Собко - Зінченко; Говорушко - Никоноров - Брага, Попережай - Семенов - Геворкян, Маландін - Качан - Микитюк, Курах.

Микола Степанюк Джерело: Хокейна Суперліга