Вистачило голу. Динамо Київ у контрольному матчі обіграло Динамо Тбілісі

Динамівське дербі завершилося на користь чемпіона України

У вівторок, 8-го лютого, відбувся черговий контрольний матч «Динамо» на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником київського клубу виступило «Динамо» Тбілісі, яке представляє чемпіонат Грузії. Зустріч завершилася перемогою чемпіона України з рахунком 1:0.

Єдиний гол був забитий на 21 хвилині зустрічі, коли Владислав Кулач потужно відправив м'яч у дев'ятку воріт грузинського клубу після скидки від Віталія Буяльського.

Для київського клубу це був вже п'ятий спаринг на тренувальному зборі в Туреччині. Раніше динамівці розгромили чемпіона Болгарії «Лудогорець», здобули вольову перемогу в матчі проти ФК «Чукарички», що представляє чемпіонат Сербії, зіграли внічию з болгарським «Левські» і мінімально обіграли чорногорський «Рудар».

Товариський матч

«Динамо» Київ - «Динамо» Тбілісі - 1:0

Кулач (21)

Майсурадзе (18)

«Динамо» Київ (1-й тайм): 1. Бущан - 94. Кендзьора, 89. Боль, 6. Бурда, 44. Дубінчак - 5. Сидорчук, 29. Буяльський, 19. Гармаш, 22. Вітіньо, 28. Кулач - 73. Шкурін (Ванат, 31)

«Динамо» Київ (2-й тайм): Бущан (Моргун, 74) - Тимчик, Сирота, Забарний, Караваєв - Бражко, Шапаренко, де Пена, Антюх, Циганков - Ванат (Бесєдін, 63)

«Динамо» Тбілісі: 33. Кереселідзе - 3. Каландадзе, 19. Гбеньон, 2.Майсурадзе - 38. Камара, 18. Осей, 23. Мойсцрапішвілі, 6. Антілевський, 15. Папава - 26. Біленький