Тренер Інтера: «Ми домінували за всіма статтями»

Сімоне Індзагі – про поразку від «Мілана»

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував поразку 1:2 у дербі від «Мілана»:

«Це футбол. Ми домінували за всіма статтями, але ми не були гострими при завершенні атак. «Мілану» пощастило з першим голом, і вони зіграли розумно при другому.

Я побачив дербі, у якому гра йшла в одному напрямі 60 хвилин. Хлопці розлютилися після того, як рахунок зрівнявся, оскільки, ймовірно, був фол на Алексісі Санчесі, і ми втратили концентрацію.

В останні 25 хвилин ми не були такими гострими і не контролювали м'яч, гра була більш відкритою для індивідуальних проявів. Ми знаємо, що це хвороблива поразка, але сильні команди повинні вміти аналізувати свої помилки.

Якби ми провели цей матч ще 10 разів, програли б один раз, можливо. Ми всі знаємо, наскільки важливим є дербі, ми не заслуговували на поразку, але такий футбол.

Аж до того моменту, коли рахунок зрівнявся, ми не дозволяли «Мілану» практично нічого. Це важкий урок, але цінний для того, щоб ми рішучіше доводили гру до перемоги, щоб не опинитися в такій ситуації знову».

Олег Дідух Джерело: Football Italia