Турецький збір розпочали з перемоги. Динамо розгромило Лудогорець

За київський клуб голами відзначилися Гармаш, Вітіньо, Шапаренко та Шкурін

У понеділок, 31-го січня, відбувся контрольний матч, у якому зустрілися київське «Динамо» і болгарський «Лудогорець». Для київського клубу це був перший спаринг на тренувальному зборі в Туреччині. Нагадаємо, свій перший збір українська команда провела в Іспанії. Там «Динамо» у контрольних матчах обіграло «Атлетіко Пульпіленьйо», «Расінг Уніон», «Реал Мурсію» та зіграло внічию з ФК «Буде-Глімт».

Продовжилася переможна серія і на турецькому зборі, підопічні Мірчі Луческу впевнено обіграли чемпіона Болгарії «Лудогорець». Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь київського клубу. За «Динамо» у першому таймі голами відзначилися Гармаш (з пенальті) та Вітіньо. У другому таймі український колектив ще двічі вразив ворота суперника - по голу на рахунку Шапаренка та Шкуріна. «Лудогорець» зміг відіграти лише один м'яч, коли за 12 хвилин до кінця зустрічі з пенальті відзначився Десподов.

Товариський матч

«Динамо» Київ - «Лудогорець» - 4:1

Гармаш (16, пенальті), Вітіньо (39), Шапаренко (47), Шкурін (74) - Десподов (78, пенальті)

Шепелєв (21), Тимчик (22), Гармаш (44), Яцик (78) - Шоу (7), Сотіріу (33)

Шоу (15, друге попередження)

«Динамо» Київ (1-й тайм): 1. Бущан - 24. Тимчик, 25. Забарний, 34. Сирота, 44. Дубінчак - 8. Шепелєв, 5. Сидорчук (К), 20. Караваєв, 7. Вербич, 19. Гармаш - 22. Вітіньо

«Динамо» Київ (2-й тайм): Бойко, Кендзьора, Бурда, Боль, Вівчаренко , Яцик, Шапаренко, Буяльський, де Пена, Циганков (К), Шкурін

«Лудогорець»: 1. Падт - 22. Ікоко, 30. Пластун, 21. Карнічик, 6. Пінас - 23. Шоу (7. Сантана, 15), 64. Янков, 95. Соуза - 11. Десподов, 73. Рік, 19. Сотіріу

Стадіон: Мардан (Туреччина)