Іспанський збір завершили нічиєю. Динамо не змогло обіграти Буде-Глімт

«Динамо» та «Буде-Глімт» у контрольному поєдинку переможця не виявили

У четвер, 27-го січня, відбувся контрольний матч, в якому київське «Динамо» зіграло з норвезьким ФК «Буде-Глімт». Зустріч завершилася нічиєю - 1:1. Динамівці першими відкрили рахунок завдяки голу Вітіньо на 20-й хвилині матчу, проте вже за 18 хвилин суперник зрівняв рахунок зусиллями Боніфаце. Більше команди голів не забивали.

Для київського клубу це був четвертий і завершальний спаринг на тренувальному зборі в Іспанії. Раніше «Динамо» обіграло «Атлетіко Пульпіленьйо», «Расінг Уніон» та «Реал Мурсію».

Товариський матч

«Динамо» Київ - «Буде-Глімт» - 1:1

Вітіньо (20) - Боніфаце (38)

Нордас (56)

«Динамо» (1-й тайм): Бущан, Вівчаренко, Сирота, Боль, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Вітіньо

«Динамо» (2-й тайм): Нещерет, Кендзьора, Тимчик, Бурда, Вівчаренко, Сидорчук (Бражко, 71), Шапаренко (Шепелєв, 77), Буяльський, де Пена, Циганков (Антюх, 81), Гармаш

«Буде-Глімт»: Смітс, Сампстед, Мое, Хойбратен, Вембангомо, Конрадсен, Хаген, Салтнес, Сольбаккен, Боніфаце, Пеллегріно

ДИНАМО КИЇВ - БУДЕ-ГЛІМТ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Олексій Мурзак Sport.ua
По темі:

Футбол | 06 травня 2024, 03:15 0

У підопічних Юрія Максимова у разі перемоги ще збережуться шанси на бронзові нагороди