Антгольц-2022. Найгірша гонка сезону: українці не потрапили до топ-40

Підопічні Юрая Санітри не впоралися зі стрільбою у стартовій гонці передолімпійського етапу

У четвер, 20 січня, в італійському Антгольці в рамках сьомого етапу Кубка світу відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Українські біатлоністи не потрапили до залікової зони. Найкращим серед підопічних Юрая Санітри став Антон Дудченко, який не закрив чотири мішені та посів 47 місце. З точки зору набору очок у Кубок націй це найгірша особиста гонка сезону для збірної України.

Виграв гонку росіянин Антон Бабіков, який став єдиним біатлоністом, хто закрив усі 20 мішеней. Друге місце з двома штрафними хвилинами посів норвежець Тар'єй Бьо, а третє місце з одним промахом у ще одного представника Росії Саїда Халілі.

Для Халілі це перше потрапляння на особистий п'єдестал пошани Кубка світу. Тар'єй Бьо на додачу до срібної медалі отримав Малий кришталевий глобус індивідуальних гонок, оскільки зміг випередити в заліку дисципліни свого співвітчизника Стурлу Легрейда, який замкнув топ-5.