Привіт, подруго. Костюк вийшла до третього кола Australian Open на Бадосу

Марта здобула непросту перемогу над Сарою Соррібес-Тормо з Іспанії

Українська тенісистка Марта Костюк (№66 WTA) виграла ще один матч у рамках Відкритого чемпіонату Австралії.

У поєдинку другого раунду українка здолала Сару Соррібес-Тормо з Іспанії (№35 WTA).

Australian Open. Друге коло
Марта Костюк (Україна) - Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) - 7:6(5), 6:3

Сьогоднішня зустріч розпочиналася приблизно так само, як і матч річної давності в Абу-Дабі. Іспанка грала у свій звичний теніс, а Марта ніяк не могла до нього пристосуватися, надто часто атакуючи ​​з непідготовлених позицій і роблячи при цьому невимушені помилки. Але цього разу відчути гру Костюк вдалося вже за рахунку 0:3, і вона швидко зрівняла рахунок. Соррібес-Тормо ще раз повела з брейком, але партія все ж таки закінчилася на тай-брейку, де впевненіше зіграла українська тенісистка.

У другій партії Марта першою оформила брейк, але одразу захистити свою наступну подачу не зуміла. З рахунку 2:3 на користь іспанки гра раптово пішла за сценарієм українки, яка без особливих проблем взяла чотири гейми та здобула перемогу.

Якщо зважити на неприємний стиль суперниці і досить сильний вітер, то можна лише похвалити Марту за таку важливу перемогу. Перед турніром вихід до третього кола був оцінений позитивною оцінкою, далі може бути щось, що виходить за звичний рівень. Все ж таки Бадоса зараз дуже крута, але Марта не раз доводила, що вміє грати проти фавориток.

Це була третя зустріч тенісисток, українка веде 2:1.

У наступному раунді Костюк зіграє проти Паули Бадоси (№6 WTA), з якою підтримує дружні стосунки.