ВІДЕО. Юрген КЛОПП: «Ліверпуль не був схожим на себе. Ніщо не спрацювало»

Наставник «червоних» підбив підсумки поразки від «Лестера» (0:1)

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував виїзну поразку від «Лестера» (0:1) у поєдинку 20-го туру чемпіонату Англії з футболу.

«Сьогодні ми не були схожими на себе. Я не скажу нічого нового. Мені здається, що сьогоднішній матч ми розпочали добре. Мені не вистачало інтенсивності, але на початку поєдинку це нормально. Ми часто розпочинаємо поєдинки саме так. Але потім ми втратили ритм зустрічі. Ми мали моменти, але ми не могли ними скористатися. Сьогодні це траплялося досить часто, особливо у першому таймі. Ми занадто рано завершували атаки, надто рано віддавали прострільні передачі замість того, щоб продовжити атаку ще одним пасом. Ситуація складалася не на нашу користь. Ми намагалися змінити це у перерві. Але сьогодні ніщо не спрацювало. Після того, як ми пропустили, було очевидно, що ми перебуваємо під великим тиском. На жаль, ми не змогли використати свої моменти. «Лестер» заслужив на ці три очки», - сказав Клопп після матчу.