Великий камбек Ліверпуля. Лестер програв на Енфілді, ведучи у два голи

Команда Юргена Клоппа врятувалася від поразки на 90+5 хвилині та виграла серію пенальті

У 1/4 фіналу Кубка англійської ліги завершився останній матч.

«Лестер» не зміг втримати перемогу в гостях у «Ліверпуля». Після першого тайму «лисиці» вели 3:1, але господарі героїчними зусиллями відігралися на 90+5 хвилині.

За регламентом одразу пробивалися пенальті, у перших п'яти спробах обидві команді допустили по одному промаху. Фатальної помилки припустився Раян Бертранд, який не забив шостий удар.

Героєм зустрічі став Діогу Жота, який і приніс «Ліверпулю» путівку до наступного раунду.

Зазначимо, що «Лестер» не може перемогти на «Енфілді» з 2000 року.

Кубок англійської ліги. 1/4 фіналу

«Ліверпуль» - «Лестер» - 3:3 (5:4 п.п.)
Голи:
0:1 - 9 Варді, 0:2 - 13 Варді, 1:2 - 19 Окслейд-Чемберлен, 1:3 - 33 Меддісон, 2:3 - 68 Діогу Жота, 3:3 - 90+5 Мінаміно.

Володимир Клепач Sport.ua
По темі:

Футбол | 03 травня 2024, 02:22 0

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ