Тимченко вирішує. Краматорськ завдав поразки Альтаїру в Суперлізі

Голкіпер господарів поля Кирило Кучер оформив свій перший шатаут у сезоні

17 грудня у матчі 4-го туру хокейної Суперліги України «Краматорськ» обіграв «Альтаїр» із Дружківки (2:0).

У першому періоді команди атакували одна одну, створюючи моменти біля воріт суперника, але не вдалося відкрити рахунок. У другому періоді «Краматорськ» насідав на «Альтаїр», намагаючись відкрити рахунок у матчі, але шайба не йшла у ворота. Дружківці також атакували суперника, але відзначитись забитим голом не вдалося.

У завершальній двадцятихвилинці краматорчани активно пресингували «Альтаїр». Підопічні Володимира Карабаджака також відповідали моментами біля воріт Кирила Кучера, але обидва воротарі впевнено захищали свої володіння. «Краматорськ» вийшов уперед - Святослав Тимченко закинув шайбу, обігравши Богдана Дьяченка. Під завісу третього періоду Ілля Бабрусєв відзначився у меншості. Матч завершився з рахунком 2:0.

Суперліга. 17 грудня

«Краматорськ» - «Альтаїр» Дружківка - 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Тимченко (Середницький, Каліничєв), 53:11; 2:0 Бабрусєв (Жвачкін), 59:38.

Краматорськ: Кучер (Трус); Афанасьєв - Жвачкін (А) - Гриценко; Лєтов - Ваулін, Градович - Столяренко (К) - Сергієвський, Бабрусєв - Мальцев, Тимченко - Сірченко - Каліничєв, Середницький - Афанасьєв, Дуюн - Говорушко.

Альтаїр: Дьяченко (Печорін); Кочетков - Буценко (К) - Коренчук (А), Раскін - Ігнатенко, Сидоренко - Трандафілов (А) - Крикля, Мельник - Папуна, Дубський - Яйлов - Ханенко, Реснянський - Терьошин, Кобіков - Олійник.