СК Сокіл у своєму першому матчі в історії з боєм поступився Маріуполю

Дивіться відеоогляд матчу Суперліги з хокею, зіграний 12 грудня

12 грудня маріупольські «сталеві чайки» приймали СК «Сокіл», який зіграв дебютний поєдинок у своїй історії.

Команди досить активно розпочали матч, однак «Маріуполь» все ж таки володів ігровою перевагою. Цією перевагою на 8 хвилині першого періоду скористався Микита Мілєхін, відкривши рахунок у матчі. За всіх спроб киян відігратися, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів.

У другій двадцятихвилинці «Маріуполь» взяв гру під свій повний контроль та відзначився ще 4 рази - по голу у свій актив записали Микита Зуєв, Віктор Тютченко, Назар Ружніков та Сергій Твердохлєбов. Зазначимо, що після четвертої пропущеної шайби Данила Макаренка у воротах СК «Сокіл» змінив Станіслав Теплицький. Тільки після п'ятої пропущеної шайби кияни спромоглися розмочити рахунок - першу шайбу в історії СК «Сокіл» закинув Сергій Мельников.

На старті третього відрізку зустрічі Віктор Шахворостов зробив дубль та скоротив відставання київського клубу до двох шайб. Проте, на більше у команди Олега Микульчика не вистачило часу та сил. Гольову крапку у матчі поставив Сергій Твердохлєбов, який встановив підсумковий рахунок 6:3.

Суперліга. 1-й тур

«Маріуполь» - СК «Сокіл» - 6:3 (1:0, 4:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Мілехін (Щербатов), 07:39; 2:0 Зуєв, 23:02; 3:0 Тютченко (Кудряшов, Чердак), 26:01; 4:0 Ружніков (Козаковцев), 30:26; 5:0 Твердохлєбов (Тютченко, Казаковцев, більш.), 32:32; 5:1 Мельников (Шуленін), 33:49; 5:2 Шахворостов, 46:24; 5:3 Шахворостов (Костіцин, Дорофєєв), 50:23; 6:3 Твердохлєбов (Костіков), 59:11.

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Лисенко - Декало, Алексєєв - Артамонов, Кудряшов - Олендаренко; Севанькаєв - Твердохлєбов - Казаковцев (А), Мільохін - Мазур (К) - Щербатов (А), Чердак - Янішевський - Тютченко, Зуєв - Ружніков - Костиков.

СК Сокіл: Макаренко (Теплицький - з 30:26); Дорофєєв (А) - Міцкевич, Шуленін - Халіков, Петрухно (К) - Фроленко; Шахворостов - Іванов - Костіцин, Мельников - Кудрін - Стоклоса, Курах - Олійник - Аміров, Хірса.

Микола Степанюк Джерело: Хокейна Суперліга