Артем ФРАНКОВ: «Динамо абсолютно безпорадне проти пресингу. Жах!»

Фахівець підбив підсумки перемоги київської команди над «Минаєм» (2:0)

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився враженнями про перемогу «Динамо» над «Минаєм» (2:0) у поєдинку 16-го туру УПЛ.

«Другий тайм у виконанні «Динамо» проти «Миная» чудово демонструє, що другий тайм «Динамо» проти «Баварії» - не привід для свята і взагалі не привід для узагальнень.

На жаль, «Динамо» абсолютно безпорадне проти пресингу. Навіть проти невмілого, але енергійного, минайського. Жах! Захисники, які під тиском біжать з м'ячем до своїх воріт і пропонують воротарю вирішувати.

На щастя чи на нещастя, в УПЛ жодної команди не вистачає навіть на тайм, а декого взагалі ні на що не вистачає.

Щоправда, «Динамо» і без пресингу двох передач зв'язати не в змозі - м'яч як від паркану відскакує.

Проблема, втім, гадаю, не в майстерності. І точно не в Луческу - до нього було гірше, набагато гірше! Але те, що ці проблеми не вирішуються, дуже погано.

Відскочили, чисто відскочили!

Але - 2:0. І гра, як завжди, забудеться, поступившись трьом очкам у таблиці…», - написав Франков після матчу.

Михайло Шаповалов Джерело: Telegram