Анатолій ТРУБІН: «Самі собі створили проблеми, я мав кілька помилок»

Воротар «Шахтаря» прокоментував поразку у Лізі чемпіонів

Голкіпер «Шахтаря» Анатолій Трубін висловився про поразку команди у матчі з «Інтером» (0:2).

«У першому таймі самі собі привозили, намагаючись вийти з-під пресингу, створювали моменти біля своїх воріт. Особисто я мав кілька помилок при передачах... Через це, думаю, особливо в першому таймі була така велика кількість ударів по наших воротах.

Думаю, що через непотрібну поразку в першому турі «Шерифу» потім пішли такі ось [результати]. Можна було вигравати перший матч із «Інтером». Самі собі створили проблеми, потім із них треба було виплутуватися. Було дуже складно, але вважаю, що ми самі в цьому винні. Зіграй у деяких матчах, у деяких ситуаціях, у маленьких деталях краще, і наш результат, і наше становище у групі могли бути набагато кращим», - сказав Трубін.

Максим Гаптар Джерело: Sportarena