ВІДЕО. УЄФА згадав, як Шовковський ходив забивати гол Бешикташу

10 років тому воротар «Динамо» був близьким до того, щоб вирвати нічию в матчі з турецьким клубом

Рівно 10 років тому київське «Динамо» програло матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи, поступившись на виїзді «Бешикташу» (0:1).

Кияни пропустили гол у другому таймі та наприкінці зустрічі влаштували справжній штурм воріт Дженка Генена. На розіграш кутового побіг навіть Олександр Шовковський, який був близький до того, щоб вирвати для киян нічийний результат. Але голкіперу «біло-синіх» трохи не пощастило, його удар заблокувала спина партнера по команді. Ще кілька ударів під час фінальної атаки відбив голкіпер стамбульського клубу.

Зазначимо, що у третьому турі того розіграшу киянам приніс перемогу влучний удар Дениса Гармаша на 90+3 хвилині. На жаль, у результаті хлопці Юрія Сьоміна не змогли вийти з групи, де ще грали «Сток Сіті» та «Маккабі» (Тель-Авів).