Краматорськ завдяки голу в овертаймі обіграв Рулав Одд

Вирішальною стала шайба «Краматорська» в овертаймі у виконанні Гліба Лєтова

31 жовтня у матчі 14-го туру Української хокейної ліги «Рулав Одд» зустрівся з «Краматорськом».

У першому періоді рахунок відкрили «вікінги», показавши свій бойовий настрій на гру та намір взяти реванш. Шайбу у ворота супротивника закинув Євген Абаджян. «Краматорськ» не змусив довго чекати на відповідь - Єгор Семенов потужним кидком зняв павутину з воріт Олега Петрова. Під завісу першого періоду харків'яни реалізували більшість - гол забив Микита Жигалов.

У другому періоді Микола Столяренко зрівняв рахунок - 2:2 на табло. Командам не вдалося отримати перевагу у другій двадцятихвилинці. У третьому періоді командам також не вдалося визначити переможця. Вирішальною стала шайба «Краматорська» в овертаймі у виконанні Гліба Лєтова. Матч завершився з рахунком 2:3.

УХЛ. 31 жовтня

«Рулав Одд» - «Краматорськ» - 2:3 OT (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Абаджян (Секірко, Фроленко), 06:06; 1:1 Семенов (Алексюк), 06:52; 2:1 17:34 Жигалов (Єгоров, Мельников, більш.); 2:2 Столяренко (Градович, Сергієвський), 26:47: 2:3 Лєтов, 63:31.

«Рулав Одд»: Петров (Шевчук), Кисельов - Єгоров - Секірко (К), Рибницький - Лісников, Басков - Бондаренко - Сурсов (А), Пугачов (А) - Жигалов, Савенков - Кіча - Луговий, Канаплін - Олександров, Єфімов - Абаджян - Пойманов, Фроленко - Мельников.

«Краматорськ»: Трус (Кучер), Градович - Столяренко (К) - Сергієвський, Бабрусєв - Таран (А), Жвачкін (А) - Семенов - Гриценко, Лєтов - Мальцев, Сірченко - Каліничев - Кобильник, Середницький, Афанасьєв, Говорушко, Геворкян.