Олександрія вийшла до чвертьфіналу Кубка, обігравши у Харкові Металіст 1925

Інші матчі стадії 1/8 фіналу відбудуться 27 та 28 жовтня

26 жовтня відбувся стартовий матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому грали «Металіст 1925» та «Олександрія».

Матч склався для господарів поля невдало. Два голи гості забили в середині першого тайму, зусиллями Мустафаєва, а на 52-й хвилині Копина довів рахунок до 3:0.

Надалі команди двічі обмінялися забитими голами. «Олександрія» перемогла з рахунком 5:2 і вийшла до чвертьфіналу Кубка України. Решта матчів стадії 1/8 фіналу відбудуться 27 та 28 жовтня.

Кубок України. 1/8 фіналу

«Металіст 1925» - «Олександрія» - 2:5

Голи: Криськів, 63, Ременюк, 85 - Мустафаєв, 24, 28, Копина, 52, Кирюханцев, 70, Устименко, 90+1.

«Металіст 1925»: Сидоренко (к), Фабіньо, Шершень, Ченбай, Западня (Кверквелія 59), Габелок, Савін (Ременюк 59), Криськів, Голодюк (Задерака 79), Протасов, Марлісон (Зубков 79).

Запас: Шеліхов, Коваленко І., Єрмаков В., Квакіч, Батюшин.

Головний тренер - Валерій Кривенцов.

«Олександрія»: Горох, Мельник, Спінеллі (Устименко 46), Третьяков (Кирюханцев 46), Дришлюк, Кожушко (Новіков 80), Мустафаєв, Демченко, Копина (Ситников 90+2), Фомба (Чубатий 80), Дубра (к).

Запас: Єрмаков Г., Бухал.

Головний тренер - Юрій Гура.

Попередження: Кожушко 77.

Арбітр - Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти арбітра - Володимир Шланчак (Черкаси), Олександр Дашко (Київська обл.) Четвертий арбітр - Юрій Іванов (Донецька обл.). Спостерігач арбітражу УАФ - Сергій Цимбал (Житомир).