Роман САНЖАР: «Мені сподобався другий тайм у виконанні Зорі»

Спеціаліст – про перемогу луганчан над ЦСКА у Софії

У третьому турі групового раунду Ліги конференцій «Зоря» в гостях здолала болгарський ЦСКА (1:0).

Екс-гравець «Зорі» Роман Санжар розповів, що допомогло луганчанам взяти верх.

«У першому таймі ініціативою володіли господарі, я пояснюю це відсутністю в складі гостей системоутворюючих виконавців Кочергіна, Кабаєва, Назарини. У кількох епізодах удача була на боці «Зорі», але головне, що хлопці вистояли, хоча було непросто.

У перерві головному тренеру луганчан Віктору Скрипнику, як кажуть, вдалося достукатися до своїх підопічних і другий тайм вони провели значно краще. До високого пресингу гостей болгарська команда виявилася не готовою і цим наші скористалися.

Потрібно віддати належне луганчанам за терпіння, цього разу вони досягли успіху в реалізації гольових моментів.

Що далі? Необхідно перемагати ЦСКА на своєму полі 4 листопада і тоді з'являться шанси пробитися до наступного раунду», - сказав Санжар.

Денис Шаховець Джерело: Metaratings