Мирон МАРКЕВИЧ: «Збірна України справила сильне враження»

Спеціаліст – про перемогу команди Олександра Петракова над Фінляндією

Екс-голова Комітету збірних УАФ, заслужений тренер України Мирон Маркевич прокоментував перемогу збірної України над Фінляндією (2:1) у кваліфікації чемпіонату світу-2022.

«Уже було відомо про перемогу боснійців над Казахстаном і тому наших хлопців у Гельсінкі влаштовувала тільки перемога. Ось чому, як кажуть, краса футболу відійшла на другий план. Відчувалося, що українська збірна налаштована рішуче, додав впевненості й швидкий гол. У першому таймі підопічні Олександра Петракова справили сильне враження, схибили хіба що в епізоді з пропущеним голом.

Після перерви діяли вже більше за рахунком, головне було мінімізувати кількість помилок і довести справу до перемоги. Це вдалося зробити, з чим я хлопців вітаю. Однак, щоб домогтися позитивного результату в наступному матчі - з балканцями, потрібно буде продемонструвати більш якісний футбол.

Важливо, що цей поєдинок пройде у Львові, де наша збірна завжди забезпечена потужною підтримкою уболівальників - 12 гравця», - сказав Маркевич.

Денис Шаховець Джерело: Metaratings