Даріо СРНА: «Шахтар Де Дзербі повинен забивати 2-3 голи в першому таймі»

Функціонер клубу оцінив старт в єврокубках

Директор донецького «Шахтаря» з футболу Даріо Срна оцінив старт єврокампанії під керівництвом Роберто Де Дзербі.

«Якщо взяти дві гри з Генком, вважаю ми заслужено пройшли далі. Є моменти, над якими треба працювати, але це прерогатива тренерського штабу.

Після гри Роберто сказав, що «Шахтар» має забивати 2-3 голи в першому таймі. Тоді це буде справжній «Шахтар». Купівля гравців і новий тренер не гарантують успіх, граючи через два дні на третій. Треба мати терпіння.

Я заходив в роздягальню в перерві та після матчу. Роберто любить послухати мою думку. Він цікавиться думкою людей, які багато років в «Шахтарі», - сказав Срна.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3