Ігор ЙОВІЧЕВІЧ: «Дніпро-1 удев'ятьох ганяв Десну. Пишаюся командою»

Наставник незадоволений суддівством, але задоволений грою

Наставник «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч прокоментував поразку в матчі УПЛ проти «Десни» з рахунком 1:2. Команда догравала вдев'ятьох.

«Думаю, були і позитивні моменти, але багато негативу, особливо в першому таймі. Те, що планували, у нас не вийшло. Була гра за лідерство, за перше місце, і мандраж не пішов нам на користь. У другому таймі гра пішла, але є такі моменти, які контролювати не можна. Травми, картки. Команда в меншості ганяла «Десну», пресингувала, не давала перейти половину поля. Я можу пишатися командою».

«Ми померли як мужики. Суддівство? Нехай пан Лучі оцінює, щоб суддівство було рівня чемпіонату. Дуже легкі картки. Другий тайм показав, що ми можемо конкурувати з будь-якою командою УПЛ, маючи навіть на двох гравців менше», - сказав Йовічевіч.

Іван Зінченко Джерело: Футбол 1/2/3