Віктор ЛЕОНЕНКО: «Шахтар ризикував, але міг набити торбу і пропустити»

Спеціаліст підбив підсумки перемоги «гірників» над «Генком» (2:1)

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про перемогу «Шахтаря» над «Генком» (2:1) у другому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

«Перший тайм був за «Шахтарем», хоч і забити могли бельгійці. По суті, «Шахтар» перевершував суперника у першому таймі. Якби Тете забив на четвертій хвилині вже, мені здається, залетіло б ще більше. Хочу привітати вболівальників. Прийшло стільки людей, що деяким командам завидно вже. Так що перший тайм за «Шахтарем», причому за грою, і не так часто помилялися в обороні.

Другий тайм був пінг-понг, від якого вболівальники отримали задоволення, причому з боку обох команд. Якби бельгійці не грали у відкритий футбол, гра б не вийшла такою видовищною. «Шахтар» ризикував, але міг набити торбу і пропустити. З мільйона цікавих атак «Шахтаря» вдалися всього три. Навіть сліпі і люди, які не розуміються на футболі, розуміють це», - вважає Леоненко.

Михайло Шаповалов Джерело: Футбол 1/2/3