Карате. Українка Терлюга завоювала срібну медаль

Анжеліка програла болгарці в поєдинку за золото

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо відбулася фінальна сутичка в карате секції куміте у жінок у ваговій категорії до 55 кг.

29-річна українка Анжеліка Терлюга і 21-річна болгарка Івет Горанова вирішували, хто стане олімпійською чемпіонкою, а кому дістанеться срібна медаль.

Після першої хвилини поєдинку болгарка, яка почала дуже активно, повела в рахунку 2:1, а потім почала діяти більш пасивно, працюючи від оборони. В результаті молодість взяла своє - 5:1: Горанова виграла історичне золото, а Терлюга завоювала срібну медаль.

Варто відзначити, що карате в Токіо-2020 вперше в історії включено в програму Олімпійських ігор. На наступній Олімпіаді цей вид спорту не буде представлений. Так що Терлюга вже вписала своє ім'я в історію.

Нагадаємо, раніше сьогодні Людмила Лузан принесла Україні першу медаль у веслуванні.