ВІДЕО. Як збірна України перемагала Англію в Дніпрі

Хотілося б повторити і в Римі

Десятого жовтня 2009 року збірна України здобула єдину перемогу в протистояннях з командою Англії.

У матчі відбору ЧС-2010 команда Олексія Михайличенка виграла в більшості завдяки голу Сергія Назаренка на 30-й хвилині.

З того складу в національній збірній залишилися лише Андрій Пятов і Андрій Ярмоленко. Андрій Шевченко зараз тренує команду, а в тому матчі не зміг реалізувати пенальті, зароблений Артемом Мілевським.

У складі збірної Англії на Євро-2020 немає жодного гравця з того матчу.

Україна - Англія - ​​1:0
Гол
: Назаренко (30).

Україна: 12.Пятов, 2.Ротань, 3.Кучер, 4.Тімощук, 5.Ракицький, 7.Шевченко (К) (9.Гусєв, 90), 8.Гай, 14.Хачеріді, 15.Мілевський, 16. Кобін, 18.Назаренко (6.Ярмоленко, 67).
Запасні: 1.Шовковський, 10.Воронін, 11.Селезньов, 13.Шевчук, 17.Михалик.
Англія: 1.Грін, 2.Джонсон, 3.Е.Коул, 4.Джеррард (16.Мілнер, 46), 5.Фердінанд, 6.Террі (К), 7.Леннон (12.Джеймс, 15), 8.Лемпард, 9.Хескі (17.К.Коул, 72), 10.Руні, 11.Керрік.
Запасні: 13.Брідж, 14.Апсон, 15.Беррі, 18.Г.Агбонлахор.

У суботу, 3 липня, відбудеться чвертьфінальний матч чемпіонату Європи з футболу, в якому зіграють збірні України та Англії.

Матч пройде в Римі на «Стадіо Олімпіко». Німецький арбітр Фелікс Брих дасть стартовий свисток о 22:00 за київським часом.