Хавбек Португалії: «Бельгії пощастило, у них не було жодного моменту»

Жоау Палінья розчарований вильотом з Євро-2020

Півзахисник збірної Португалії Жоау Палінья прокоментував поразку від національної команди Бельгії (0:1) в матчі заключного туру групового раунду Євро-2020.

«Ми створили більше моментів, ніж Бельгія. У першому таймі нам вдавалося добре контролювати гру. У Бельгії не було жодного моменту, крім голу. Ми повертаємося до Португалії з почуттям величезного розчарування, тому що цей результат - не те, чого ми хотіли.

Нам потрібно було зрівнювати рахунок, і ми наполегливо намагалися переломити ситуацію протягом усього другого тайму. У нас було кілька відмінних моментів, але ми не забили. Бельгії сьогодні пощастило. Ми хотіли більшого. Ми завжди прагнемо до перемоги на будь-якому турнірі. Незважаючи на те, що ми маленька країна, нам вдалося виграти Євро і Лігу націй. Це говорить про рівень нашої команди. Нам треба дивитися вперед», - сказав Палінья.