Александар ТРАЙКОВСКІ: «У першому таймі Україна була кращою»

Форвард Північної Македонії - про поразку від України

Форвард збірної Північної Македонії Александар Трайковскі поділився враженнями від матчу Євро-2020 проти України (поразка 1:2):

«Ми почали з мотивацією перемогти. Але в першому таймі Україна була кращою. Після перерви побачили, що у нас є сила і якість, щоб відігратися. Побачили, що у нас є менталітет переможця.

У нас було багато моментів, але ми їх не використали. Якби реалізували - все б склалося по-іншому. Вся команда погодилася, що потрібно грати до кінця. Ми намагалися повернутися в гру щосили, але не реалізували моменти. Треба грати з початку матчу, а не чекати, коли почнемо поступатися в рахунку.

Нам нема чого втрачати, залишився матч з Нідерландами. Будемо грати за всю Північну Македонію, щоб перемогти».