Світоліна слідом за Монфісом залишає Ролан Гаррос

Еліна у двох сетах програла чешці Барборі Крейчиковій

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 WTA) завершила боротьбу на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу.

У матчі третього кола українка, посіяна під п'ятим номером, програла чешці Барборі Крейчиковій (№33 WTA).

Ролан Гаррос. Третє коло
Еліна Світоліна (Україна) - Барбора Крейчикова (Чехія) - 3:6, 2:6

Світоліна розпочала матч з трьох активно виграних м'ячів, але все одно програла перший гейм. Буквально зі старту було видно, що сьогодні точно не її день. Майже у всіх розіграшах Крейчикова відчувала себе впевненіше, хоча і не показувала якогось фантастичного рівня гри. Еліна зуміла відіграти брейк і навіть повести 3:2, але це був останній момент, коли вона була попереду.

Перша партія під кінець затягнулася, обидві тенісистки боролися до останнього. Восьмий гейм на подачі чешки тривав близько 20 хвилин, 13 раз був рахунок рівний. Еліна мала чотири брейкпойнти, але все даремно. Після цього повернутися в гру було нереально важко.

У другій партії такої напруженої інтриги не вийшло. Дівчата обмінялися брейками на початку, але чешка зробила це на один раз більше, після чого впевнено довела матч до перемоги. Світоліна начебто і віддавалася на корті, але це було схоже на страждання. На жаль, реальних шансів повернутися в гру не було.

Якщо раніше на Ролан Гаррос Еліна була завжди в фаворитах, то з кожним роком успіхи українки на грунті стають все менш скромними. Судячи з усього, очікувати чогось більшого найближчим часом не варто.