Андрій БОРЯЧУК: «Скористалися помилками Олімпіка сповна»

Форвард «Руха» – про розгромну перемогу над донецьким клубом

Нападник львівського «Руха» Андрій Борячук прокоментував розгромну перемогу над донецьким «Олімпіком» (3:0) в матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги.

«Потрохи набираю свою форму. Завжди прагну грати якнайкраще та допомагати команді. Потрібно продовжувати й надалі в такому дусі. Повинні перемагати та здобувати очки.

Ми були налаштовані на гру. Розуміли, що на нас чекає непростий матч, тому з перших хвилин почали пресингувати суперника та вибігали в контратаки. Гравці «Олімпіка» припускалися помилок, а ми ними скористалися сповна. Перший тайм вирішив долю зустрічі.

Під час мого забитого голу дуже класну передачу віддав Богдан Бойчук. Я оцінив ситуацію, побачив, що кіпер трішки вийшов з лінії воріт, і пробив головою. На щастя, влучив у ствір», - сказав Борячук.

Денис Шаховець Джерело: ФК Рух Львів