Ілкай ГЮНДОГАН: «Манчестер Сіті довів, що готовий грати у півфіналі ЛЧ»

Хавбек англійської команди підбив підсумки перемоги над «Боруссією» Дортмунд (2:1)

30-річний німецький півзахисник «Манчестер Сіті» Ілкай Гюндоган прокоментував вихід своєї команди до півфіналу Ліги чемпіонів після перемоги над «Боруссією» Дортмунд (2:1) у матчі-відповіді 1/4 фіналу турніру.

«Ми знаємо, наскільки важко в цьому турнірі. Тут немає прохідних матчів. У «Боруссії» багато достоїнств. Я завжди говорив, що якщо вона зловить свою гру, то їй під силу будь-який суперник. У першому таймі «Боруссія» була саме такою командою. Але на цій стадії турніру все вирішують завзятість, воля і характер. Ми довели собі сьогодні, що готові грати у півфіналі.

Усвідомити, що перед тобою стоїть непросте завдання - це перший крок до успіху. Коли є потрібний настрій, хороший підбір гравців і правильна тактика, тоді у команди є шанси», - зазначив Гюндоган.

Гюндоган був названий найкращим гравцем поєдинку.

Михайло Шаповалов Джерело: УЄФА
По темі:

Футбол | 04 травня 2024, 13:30 0

Київська команда спробує перервати чотириматчеву нічийну серію, перемога їй вкрай потрібна