Томас ТУХЕЛЬ: «З Порту буде важко, але ми досить сильні, щоб пройти їх»

Головний тренер «Челсі» поділився очікуваннями від чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Наставник «Челсі» Томас Тухель висловився про майбутній матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з «Порту».

«Це чвертьфінал Ліги чемпіонів. Треба провести чотири тайми і весь час зберігати концентрацію, пам'ятати про наші сильні сторони, про те, які моделі в атаці ми хочемо намацати після перерви на матчі збірних і після нашої поразки в суботу.

Треба повністю зосередитися на наших сильних сторонах і спочатку сфокусуватися провести перші 45 хвилин, а потім ще 45 хвилин. Дуже радий, що сьогодні тренувалися всі. Так що нам потрібно буде прийняти ряд важливих рішень. Упевнений, всі будуть готові до матчу.

Є відчуття, що ми можемо перемогти «Порту», ​​але буде важкий матч. Це команда з величезним досвідом в Лізі чемпіонів, багаторічний чемпіон Португалії. Це створює певну психологію. Але ми досить сильні і впевнені в собі, щоб пройти цей раунд», - сказав Тухель.

Матч «Порту» - «Челсі» відбудеться 7 квітня о 22:00 за Києвом.

Максим Гаптар Джерело: УЄФА
По темі:

Футбол | 05 травня 2024, 07:00 24

Два попередні матчі суперників цієї весни завершилися з однаковим рахунком 4:1 на користь гірників